Kaks head asja – päike ja vikerkaar


Tänasel hommikul on üle hulga aja saadaval kohe kaks head asja korraga, päike ja vikerkaar. Kummaline, et see vikerkaar on püsinud taevas juba oma tunnikese…Ja pole mitte seda nägugi, et minema läheks?

Naljaks, mis tal viga on, et sedasi keset suurt talve siin taevas kökutab ja päikest narritab? Mina ei ole enne talvel vikerkaart kohanud…

Advertisements

2 kommentaari

 1. kusjuures, see vikerkaare moodi asi taevas täna hommikul (ma nägin seda ka ärgates, ja kui ma kell 11 sõidutunnis olin, siis oli ta veel ka taevas), ei pidavat üldse vikerkaar olema, ma kuulsin. sõiduõpetaja rääkis tarka juttu. ma ei mäleta, mis selle asja nimi oli, aga vikerkaar ta polnud, kuna ta ei olnud kaarjas. vot selline variant. mingi peenem ja spetsim loodusnähtus hoopis! (ja tundus, nagu 2 päikest oleks taevas olnud ka)

  Vasta

 2. Posted by lauapealne07 on jaanuar 23, 2008 at 1:03 p.l.

  Hawaii’l öeldakse vikerkaar olevat önne symbol. (seal on taevas need pidevalt ka, märkides havailaste röömsameelsust ja permanentset önne:)).
  Siin on vist köike seda harvem.
  Pööra selg sellele jamale, vöta vikerkaart kui önne märki- seda ta tahtiski öelda! Kirjutasin ka paar rida sellest, kuidas ma tee tagasi leidsin (identideedivahetuse loo alla).

  Vasta

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: